O nas

Jantar Studio to firma rodzinna, w której zajmujemy się produkcją ekskluzywnej biżuterii od 1978 roku. Bogate doświadczenie i wiedza o bursztynach przekazywana jest w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Tworzymy autorskie wzory biżuterii charakteryzujące się wyjątkowymi kształtami. Biżuteria wykonywana jest ręcznie ze szczególną precyzją i dbałością o najmniejsze detale.

W Jantar Studio tworzymy wysokiej jakości złotą i srebrną biżuterię bursztynową w tym: naszyjniki, korale, bransolety, pierścionki, kolczyki, zawieszki, broszki. Wśród naszych wyrobów można również znaleźć ozdoby i rzeźby z bursztynu przedstawiające m.in.: zwierzęta, postaci i przedmioty. Nasza biżuteria powstaje we współpracy z absolwentami Akademii Sztuk Pięknych.

Realizujemy również pomysły naszych klientów, wykonując biżuterię na zamówienie. Każdy wyrób wychodzący spod rąk naszych rzemieślników charakteryzuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym wyglądem.

Jantar Studio współpracuje  także ze sklepami jubilerskimi, butikami oraz zakładami jubilerskimi, oferując biżuterię oraz półfabrykaty.

Zapraszamy do kontaktu!