Wtorek, 17 Wrzesień 2019r.

Targi branżowe

19. Międzynarodowe

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon ...

Więcej...

Targi JUBINALE

Serdecznie zapraszamy do udziału w 11. edycji ...

Więcej...

25. Międzynarodowe

21 marca w gdańskim Centrum ...

Więcej...

AMBERIF 2015 - 22.

22. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i ...

Więcej...

Zapraszamy na Złoto

15. edycja targów Złoto Srebro Czas będzie stała pod ...

Więcej...

15. Międzynarodowe

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon ...

Więcej...

Amberif 2014 - i

Amberif po raz 21. Ponad 450 wystawców z 12 krajów i ...

Więcej...

Amberif 2014 -

Zapraszamy na 21 Międzynarodowe Targi Bursztynu, ...

Więcej...

Zapraszamy na 21 Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich, któe odbędą się w dniach 19-22 marca 2014, w Gdańsku.

AMBERIF to impreza adresowana do właścicieli sklepów jubilerskich, hurtowni i galerii sztuki z różnych kontynentów, dzięki którym biżuteria trafia do klientów na całym świecie.

To doskonała okazja na nawiązanie kontaktów biznesowych, ale i prześledzenie światowych trendów. Na targi zapraszamy również firmy turystyczne i marketingowe, które chcą z bursztynu uczynić przedmiot swojej oferty lub znak wizerunkowy. - Ostatnie trzy, cztery lata były dla branży bursztynniczej bardzo trudne, choć w ubiegłym roku handlowcy wciąż ostrożnie dokonywali zakupów, to stawili się w dużej liczbie - mówi Ewa Rachoń, dyrektor projektu AMBERIF. - Wierzę, że bursztyn nadal rozgrzewa wyobraźnię. Widać duży postęp we wzornictwie, w technologii, a producenci szukają ścieżek dotarcia do nowych klientów. Jestem ostrożną optymistką, ale wierzę, że po fali kryzysu wróci głód na piękne przedmioty. Wyjątkowym zainteresowaniem na AMBERIFIE cieszy się corocznie Galeria Projektantów mieszcząca się na antresoli w Hali 5. Prezentowane tam prace, to wytwór wyobraźni artystów plastyków oraz projektantów biżuterii. Tam jak nigdzie, wyraz znajdują najnowsze trendy. W Hali Złotej 3 wystawiana jest przede wszystkim biżuteria ze złota i srebra oraz zdobiona kamieniami jubilerskimi, perłami i diamentami. Biżuteria produkowana w polskich zakładach jubilerskich i pracowniach złotniczych, będzie konkurować o względy odbiorców z biżuterią projektowaną m.in. z Włoch, Niemiec czy Czech. Tu także swoją ofertę zaprezentują sprzedawcy diamentów. Nie zabraknie platyny i zegarków. Całości dopełnia osobny pawilon techniczny nr 2 z prezentacją najnowszych technologii, maszyn, urządzeń oraz materiałów do produkcji jubilerskiej, stanowiących podstawę rozwoju technologicznego ośrodków wytwórczych w Polsce i krajach ościennych. Tradycją targów AMBERIF stał się już szeroki program, na który składa się wiele wydarzeń o charakterze edukacyjno-popularyzatorskim m.in. seminaria, dedykowane tematom ważnym dla znawców oraz miłośników jubilerstwa i bursztynnictwa, prowadzone przez wykładowców z Polski i zagranicy organizowane w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Jubilerskich, Wysoką Radą Diamentów z Antwerpii, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Bursztynników, Muzeum Ziemi PAN, Muzeum Inkluzji w Bursztynie, Pomorską Izbą Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Krajową Izbą Gospodarczą Bursztynu oraz Stowarzyszeniem Historyków Sztuki z Torunia. Odbędą się również wystawy prac konkursowych, ekspozycje prac studentów wyższych uczelni artystycznych oraz wernisaże. Stałym punktem programu AMBERIF jest również Gala Bursztynu i Mody, podczas której projektanci biżuterii i mody prezentują wyjątkowe realizacje - kreacje na wielkie wyjścia i ubiory codzienne, obfitujące biżuteryjnymi dodatkami i skromnie jedynie podkreślającymi urodę kobiety. A zawsze w roli głównej bursztyn. Uchylmy rąbka tajemnicy, w tym roku na jednym wybiegu spotka się starożytna Nike z piłkarzami…, wszak wkrótce mistrzostwa, a w Gdańsku mecze rozgrywane będą na stadionie o przydomku „bursztynowy".

Więcej informacji na stronie: http://expopl.all.biz/amberif-expo7642

 

 

 

Źródło informacji: www.amber.com.pl

 

Dane kontaktowe

  • ul. Ogrodowa 31, 05-092 Łomianki, Polska
  • +48 22 751 76 19
  • 501 733 773
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Producent biżuterii

Bądź z nami

FacebookTwitterGoogle BookmarksNasza Klasa
Do góry strony